Wszystkie produkty w promocji

Spodnie do pasa robocze

Na rynku działamy już od ponad 30 lat i bardzo dobrze rozumiemy potrzeby naszych Klientów – profesjonalistów z najróżniejszych branż, począwszy od monterów i stolarzy, a na ekipach budowlanych, spawaczach i dekarzach skończywszy. Dlatego produkujemy męskie spodnie robocze do pasa w wielu wariantach wykonania, tak aby fachowcy nie mieli trudności ze znalezieniem odzieży w pełni dostosowanej do swoich indywidualnych potrzeb.

W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są zarówno modele ocieplane z pikówką i wstawkami odblaskowymi, jak i rozwiązania w wersji krótkiej, które perfekcyjnie sprawdzą się latem. Wszystkie spodnie robocze męskie powstają ze starannie dobranych materiałów, co pozwala nam zagwarantować optymalny komfort noszenia i odporność uniwersalnych produktów do pasa na użytkowanie w zróżnicowanych warunkach środowiskowych przez długie lata.

Funkcjonalne spodnie robocze do pasa FLAX Workwear – poznaj wszystkie nasze kolekcje

Odzież męska prezentowana w tej kategorii bardzo dobrze sprawdzi się nie tylko w magazynach i zakładach produkcyjnych, ale również na placu budowy czy w warsztatach samochodowych. Jeśli potrzebujesz ogromnej ilości miejsca na przechowywanie przedmiotów potrzebnych podczas pracy, doskonałym wyborem będą spodnie robocze z kolekcji ARNOLD. Modele w wersji długiej i krótkiej te wyposażone są w aż 10 kieszeni głównych oraz pasek na młotek. Dodatkową zaletą jest fakt, że wykonano je z tkaniny moro, dzięki której przybrudzenia materiału nie będą rzucać się w oczy. O odpowiedni poziom wygody dba natomiast wykończenie paskiem z regulatorami obwodu.

W warunkach zimowych najlepiej sprawdzą się z kolei ocieplane spodnie robocze do pasa LOUIS. Połącz je z męską kurtką z tej samej kolekcji, a Twoim pracownikom niestraszne będzie chłód nawet podczas wielogodzinnych działań przy pracy w nieogrzewanych pomieszczeniach na placu budowy.

Jeżeli potrzebna Ci odzież robocza lepiej dopasowana do ciała, na pewno przypadnie Ci do gustu kolekcja STEVE. W jej skład wchodzą męskie spodnie do pasa z dodatkiem stretchu w składzie, przez co produkty zapewniają optymalną swobodę ruchów i ułatwiają częste zmiany pozycji. Wszystkie proponowane modele posiadają solidne wzmocnienia na kolanach.

Aktywne filtry