Ogrodniczki robocze

Pracownikom BHP oferujemy uniwersalne środki ochrony indywidualnej – wygodne i funkcjonalne spodnie robocze typu ogrodniczki. Powstały z solidnych materiałów, takich jak bawełna, elastan i poliester. Występują w kolorze granatowym, niebieskim, popielatym oraz moro. Modele męskie posiadają niezbędne wzmocnienia i odblaski zwiększające bezpieczeństwo pracy. Stanowią niezastąpiony element odzieży ochronnej dla budowlańców, dekarzy, stolarzy, mechaników, magazynierów i wielu innych stanowisk narażonych na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Spodnie robocze męskie typu ogrodniczki

To szczególny rodzaj odzieży roboczej, który chroni większą część ciała w porównaniu z tradycyjnymi spodniami do pasa. Ogrodniczki męskie wyposażone są także w wiele praktycznych kieszeni mieszczących małe i średnie akcesoria przydatne podczas realizacji powierzonych zadań. Szelki typu krzyżak zapewniają możliwość regulacji, a nakolanniki naszyte na nogawkach zwiększają wytrzymałość materiału na uszkodzenia. Spodnie dostępne są w standardowej rozmiarówce oraz stonowanej kolorystyce. Uniwersalny fason sprawdzi się w wielu różnych branżach.

Ogrodniczki męskie robocze zapewniają pełną wygodę noszenia, a przy tym zwiększają bezpieczeństwo pracy. Zaprojektowane zostały z myślą o branży budowlanej, stolarskiej, ogrodniczej czy samochodowej. Niektóre modele spodni posiadają aż 10 funkcjonalnych kieszeni, elastyczne i regulowane szelki, podwinięte i przestębnowane nogawki oraz gumę wszytą na wysokości pasa. Zapięcia boczne zamykane są na praktyczne zatrzaski typu spring.

Ogrodniczki robocze męskie w sklepie Flaxpol

Wiemy, że poczucie komfortu w miejscu pracy ma ogromne znaczenie dla wydajności pracowników. Dlatego oferujemy naszym klientom niezawodne środki ochronne zwiększające bezpieczeństwo na stanowisku. Ogrodniczki robocze męskie to niezwykle popularny model spodni wśród budowlańców, monterów, mechaników i magazynierów. Sprawdzą się w takich zawodach, które wymagają częstej zmiany pozycji. Dodatkowe wstawki odblaskowe zwiększają widoczność po zmroku.

Aktywne filtry