Wszystkie produkty w promocji

Artykuły BHP

Zakup wysokiej klasy wyposażenia ochronnego to nie tylko skuteczny sposób na ograniczenie liczby niebezpiecznych sytuacji i wypadków w pracy. Właściwie dobrane artykuły BHP marek premium – m.in. Proof, Urgent czy PPO – podnoszą również komfort pracownika podczas wykonywania zadań i sprawiają, że jest w stanie działać o wiele bardziej wydajnie. A gdzie kupić takie produkty? Sprawa jest prosta, oczywiście w sklepie online firmy Flaxpol z Kluczborka, która już od 1993 r. zaopatruje przedsiębiorców z szerokiego spektrum branż w najwyższej jakości środki ochrony indywidualnej.

Szeroka gama artykułów BHP dla profesjonalistów

W ofercie znajdziesz przykładowo półbuty bezpieczne PPO 503 o doskonałych właściwościach antypoślizgowych i skutecznie pochłaniające energię w części piętowej, co pomaga zmniejszyć zmęczenie stóp użytkownika podczas długotrwałej pracy. To jednak niejedyne dostępne obuwie robocze – pośród artykułów BHP klasy premium nie brakuje również trzewików z podnoskiem metalowym i podeszwą zewnętrzną z TPU czy sandałów wyposażonych w cholewkę jakościowej skóry bydlęcej zamszowej. Produkty polecamy pracownikom budowlanym, magazynowym i wielu innym, także tym zatrudnionym w branży logistycznej oraz produkcyjnej.

Asortyment obejmuje ponadto rękawice ochronne BHP o zróżnicowanej specyfikacji. W sprzedaży dostępne są przede wszystkim artykuły zaprojektowane specjalnie do prac precyzyjnych, np. model Proof Carbon ESD. W zależności od indywidualnych potrzeb możesz zamówić rękawice skórzane, powlekane lateksem szorstkowanym, gumą bądź poliuretanem. Oferujemy produkty premium przeznaczone do m.in. pakowania artykułów spożywczych, produkcji leków i kosmetyków oraz różnego rodzaju prac wykończeniowych.

Indywidualne doradztwo przy zakupie wyposażenia ochronnego

Chętnie pomożemy Ci dobrać zarówno rękawice BHP, jak i buty bezpieczne premium nadające się do konkretnych zastosowań w Twoim zakładzie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania dotyczące artykułów BHP oferowanych w sklepie online Flaxpol.

Aktywne filtry