Kurtka robocza ocieplana

Męska odzież zaprojektowana w najmniejszych detalach po to, aby zapewnić pracownikom niezbędny komfort oraz wysoki poziom bezpieczeństwa w nawet szczególnie niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Kurtka zimowa robocza ocieplana z kolekcji Louis to produkt, który przyda się profesjonalistom z szerokiego spektrum branż. Tego rodzaju odzież z naszego sklepu internetowego z artykułami BHP możemy z czystym sumieniem polecić przykładowo pracownikom budowlanym i drogowym, ale również osobom wykonującym zimowe prace porządkowe bądź zatrudnionym w takich sektorach jak transport, leśnictwo czy branża rolna.

Funkcjonalna kurtka ocieplana Flax Workwear posiada wstawki odblaskowe z przodu i z tyłu, które zwiększają widoczność pracownika w gorszych warunkach oświetleniowych. W ubraniu zastosowano również specjalne wstawki wzmacniające z odpornej na przetarcia tkaniny Cordura, dzięki którym nie trzeba obawiać się uszkodzenia materiału w newralgicznych miejscach, np. na łokciach.

Wszechstronna kurtka robocza ocieplana w wydaniu męskim

Nasze męskie, ocieplane kurtki BHP typu szwedzkiego od wewnątrz wykończone są pikówką chroniącą użytkownika przed wyziębieniem organizmu, wrażliwe na zimno okolice szyi zabezpiecza natomiast polarowa stójka. Połączenie wysokiej klasy poliestru (65%) i bawełny (35%) gwarantuje wygodę, pożądane właściwości oddychające, wodoszczelność i doskonałą odporność na uszkodzenia.

Zimowa kurtka ocieplana męska z kolekcji Louis wyposażona jest ponadto w liczne kieszenie, które ułatwiają przenoszenie drobnych narzędzi, materiałów i akcesoriów potrzebnych przy pracy. Dwie pojemne kieszenie wielofunkcyjne znajdują się na wysokości piersi, a nie zabrakło również dolnych kieszeni ciętych i wewnętrznej kieszonki zapinanej na rzep.

Przekonaj się o jakości naszej męskiej odzieży BHP dla profesjonalistów i złóż zamówienie. Kurtka robocza ocieplana zachwyci Cię swoją niesamowitą trwałością, funkcjonalnością i stylowym designem.

Aktywne filtry