Wszystkie produkty w promocji

Buty robocze i ochronne

W trudnych warunkach pracy stopy narażone są na różnego rodzaju urazy, stłuczenia, poparzenia, a nawet zmiażdżenie. Niezbędnym elementem wyposażenia osób zatrudnionych na placu budowy, w zakładzie przemysłowym, hali produkcyjnej czy magazynie są więc profesjonalne buty robocze. W bogatej ofercie sklepu Flaxpol znajdziesz modele męskie przystosowane do indywidualnych potrzeb. Wpływają na bezpieczeństwo, a co za tym idzie efektywność realizowanych zadań. Dostępne są w każdym rozmiarze oraz kilku różnych kolorach. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Buty budowlane, przemysłowe i ochronne BHP

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć obuwia ochronnego dla branży budowlanej, energetycznej, logistycznej, rolniczej oraz spożywczej. Polecamy modele męskie z kompozytowym podnoskiem, które skutecznie łagodzą nierówności podłoża. Specjalne urzeźbienie podeszwy nie tylko zapobiega poślizgowi, ale także zapewnia wysoką stabilność podeszwy. Miękka i higroskopijna wyściółka wyposażona została w filtr z aktywnego węgla o właściwościach antybakteryjnych i przeciwgrzybiczych. Dzięki temu nie musisz martwić się o utrzymanie higieny butów roboczych.

Niezależnie od tego, czy pracujesz na niewielkiej hali produkcyjnej, placu budowy, czy w ogromnym magazynie, wybierz profesjonalne buty robocze BHP. W naszej ofercie znajdziesz obuwie męskie zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających stanowiskach pracy. Lekka podeszwa pochłania energię w części piętowej stopy, a przy tym jest odporna na benzynę, oleje i inne rozpuszczalniki organiczne. Innowacyjna podszewka odprowadza pot, dbając o uczucie suchości i komfort.

Buty robocze męskie w sklepie Flaxpol

Chcemy zwiększać bezpieczeństwo pracy, oferując klientom profesjonalne buty przemysłowe, budowlane i ochronne, które wytrzymują siłę nacisku do około 200 J. Obuwie męskie BHP wyposażone zostało w metalowy podnosek, cholewkę z bydlęcej skóry oraz profilowaną wkładkę. Cechuje się odpornością na przebicie, zdolnością absorpcji energii w pięcie, przepuszczalnością wody oraz właściwościami antyelektrostatycznymi. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Aktywne filtry